Nasz zespół

#kosmetolog #Sulechów anita petryszyn dopierala Anita
mgr lic Kosmetolog, Podolog
mgr Pedagogiki i Promocji Zdrowia,

Specjalizacja:
- Kosmetologia estetyczna
- Makijaż permanentny
- Zabiegi laserowe
- Podologia
- Stylizacja

 

 

kosmetolog Barbara Kusz SulechówBasia
lic. Kosmetolog,

Specjalizacja:
- Zabiegi na ciało
- Zabiegi na twarz

 

 

 

 

kosmetolog Zielona Góra gabinet kosmetycznyKasia
lic. Kosmetolog,

Specjalizacja:
- Zabiegi na ciało
- Zabiegi na twarz

 

 

 

 

 

podolog Zielona GóraKasia
Spec. ds. Manicure i Pedicure specjalistyczmego,
Spec. ds. Podologii

Specjalizacja:
- Podologia

 

 

 

 

 

dobry fizjoterapeuta Zielona GóraZosia
mgr lic. fizjoterapii

Specjalizacja:
- masaż leczniczy
- masaż antycellulitowy
- masaż relaksacyjny
- masaż głęboki
- masaż kamieniami
- masaże orientalne,
- i wiele innych...

 

 

 

#SPA Zielona GóraAgnieszka

Specjalizacja:

 

 

 

 

 

Partnerzy:

#medycyna estetyczna Zielona Góradr Jacek Kłak
Specjalizacja:
- Medycyna estetyczna
- Zabiegi Anti-Aging

 

 

 

 

Dlaczego wybrać Biomedica Luxury Day SPA?

Na rynku kosmetyki profesjonalnej jesteśmy już od 2002 roku. Nasze przeszło 10 letnie doświadczanie i ciągłe podążanie za innowacyjnym,i metodami stosowanymi zarówno w kosmetyce jak i medycynie estetycznej sprawia, że jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu natychmiastowy efekt przeprowadzanych zabiegów.

Specjaliści i wykwalifikowani pracownicy

Pracownicy Biomedica Luxury Day SPA są to osoby wyróżniające się nie tylko wysoką kulturą osobistą i dyskrecją. Przede wszystkim są to specjaliści w swoich dziedzinach. U nas nie znajdziesz osoby, które swoje umiejętności uzyskała na trzydniowym kursie czy kilkugodzinnym szkoleniu. Są to ludzie dla których zawód to nie tylko ukończone studia ale również pasja w której chcą się rozwijać. Ich wiedza, wykształcenie i pełne zaangażowanie jakie wkładają w codzienną pracę sprawia, że zostaną spełnione wszystkie Wasze życzenia w klimacie serdecznej akceptacji, a co ważniejsze skutecznie poprawią Wasz wygląd i samopoczucie.

Najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt

Przyjdź i zobacz na czym pracujemy. Urządzenia wykorzystywane w naszym SPA są najwyższej jakości i często jedyne w regionie. Wystarczy wspomnieć o frezarce do pedicure specjalistycznego PODOLOG NOVA których w Polsce jest jedynie kilka, lub też najnowszej generacji laserze frakcyjnym CO2, urządzeniu typu E-Light wykorzystywanej głównie w dużych ośrodkach SPA i gabinetach medycyny estetycznej. Jeśli jednak sen z powiek spędzają Ci zbędne kiligramy ... lepiej trafić nie mogłaś! 2 aktualnie najskuteczniejsze na świecie urządzenia do wyszczuplania i modelowania sylwetki są u nas do Twojej dyspozycji! ENdDERMOLOGIA i Kriolipoliza skutecznie usuną tkankę tłuszczową, a Ty będziesz się cieszyć idealna figurą.

Higiena i bezpieczeństwo

W naszym instytucie Day SPA ogromny nacisk kładziemy na bezpieczeństwo, dlatego jako pierwsi w Sulechowie posiadaliśmy kompletne zaplecze sterylizacyjne. Myjki zanurzeniowe, ultradźwiękowe czy autoklaw klasy B to według nas standard, bez którego nie powinien funkcjonować żaden gabinet, nawet kosmetyczny. Cieszy nas fakt, że od 2011 roku wyznaczamy standardy obsługi i jakości obsługi.

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Brak możliwości komentowania