Medyczny makijaż permanentny

Anita Petryszyn-Dopierała

Anita Petryszyn-Dopierała

mgr kosmetolog
mgr Pedagogiki i Promocji Zdrowia
Artysta plastyk
Wizażystka
Linergistka z wieloletnim letnim doświadczeniem

medyczny makijaż permanentny Zielona Góra

Medyczny makijaż permanentny

Pigmentacja medyczna ma za zadanie nie tyle podkreślić, co przywrócić naturalne piękno.

Choroba w naszym życiu pojawia się nagle i zmienia wszystko - zdarza się, że również nasz wygląd. Rozwiązaniem takiego problemu jest właśnie pigmentacja medyczna.

Pomagamy pacjentom cierpiącym na:

łysienie plackowate

bielactwo

wszelkiego rodzaju choroby nowotworowe wymagające chemioterapii

Doskonałe efekty wizualne, ale przede wszystkim poprawę stanu psychicznego obserwowane są u pacjentów z rozległymi oparzeniami, przeszczepami skóry, bliznami pooperacyjnymi czy też u osób po operacji usunięcia piersi gdzie rekontruje się otoczę sutka.

Makijaż permanentny ust Zielona Góra

Makijaż permanentny ust

makijaż permanentny ust Zielona Góra

Makijaż permanentny oczu

makijaż permanentny brwi Zielona Góra

Makijaż permanentny brwi

poprawianie źle wykonanego makijażu permanentnego

Poprawianie źle wykonanego makijażu permanentnego

Doświadczona kadra = perfekcyjny makijaż permanentny

Makijaż permanentny w BioMedica Luxury Day SPA wykonywany jest przez jedną z najlepszych linergistek w Polsce.

Anita Petryszyn-Dopierała jest założycielką Międzynarodowego Centrum Szkoleniowego Makijażu Permanentnego. Przez wiele lat praktycznego wykonywania zawodu zdobyła uznanie zarówno w Polsce jak i na świecie jako wybitna specjalistka. Jest wybitnym praktykiem, ambitnym szkoleniowcem i członkinią Jury Mistrzostw Polski. Anita to ogromnie doświadczona linergistka, a jednocześnie artysta plastyk i wizażystka. Osoba niesłychanie uzdolnioną z doskonałym wyczuciem barw, kompozycji i ponad 20 letnim doświadczeniem w malowaniu portretów.

Takie doświadczenie daje Ci pewność idealnie dobranych kolorów i niespotykanej precyzji, perfekcyjnej kompozycji i proporcji, a w efekcie niebywale naturalnego efektu GWARANTUJĄCEGO Twoje zadowolenie.

Pracujemy tylko na sprawdzonych uznanych w świecie produktach. Bazujemy na markach Long Time Liner, Purebeau oraz Biomedica Permanent Solution

W 2015 roku opracowaliśmy naszą autorską metodę makijażu permanentnego. Metoda SOFT znajduje coraz większą rzeszę zwolenników, dzięki czemu możemy się pochwalić dziesiątkami wykonanych tą metodą makijaży. Jako jedyni na świecie połączyliśmy wiele metod w jedną dodając sekretne elementy gwarantujące spektakularny efekt NATURALNIE wyglądającego makijażu permanentnego.

 

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Brak możliwości komentowania