Makijaż permanentny ust

Anita Petryszyn-Dopierała

Anita Petryszyn-Dopierała

mgr kosmetolog
mgr Pedagogiki i Promocji Zdrowia
Artysta plastyk
Wizażystka
Linergistka z wieloletnim letnim doświadczeniem

Makijaż permanentny ust Zielona Góra

Makijaż permanentny ust

Makijaż permanentny ust jest niezwykle popularnym zabiegiem. Ważnym jest, aby całość wykonanego makijażu idealnie pasowała do twarzy klientki. Dlatego tak bardzo istotne jest odpowiednie dobranie kształtu, koloru i metody wykonania do indywidualneych jej potrzeb. Nadając ustom idealny obrys możemy likwidować ich asymetrię, korygować ich kształt, powiększając je optycznie lub pomniejszając.

Wykonujemy:
- Kontur - obrys ust
- Kontur ust z wypełnieniem
- Kontur ust z cieniowaniem
- Poprawę kształtu ust
- Makijaż maskujący niedoskonałości ust

Galeria

makijaż permanentny brwi Zielona Góra

Makijaż permanentny brwi

makijaż permanentny ust Zielona Góra

Makijaż permanentny oczu

poprawianie źle wykonanego makijażu permanentnego

Poprawianie źle wykonanego makijażu permanentnego

medyczny makijaż permanentny Zielona Góra

Makijaż permanentny medyczny

Doświadczona kadra = perfekcyjny makijaż permanentny

Makijaż permanentny w BioMedica Luxury Day SPA wykonywany jest przez jedną z najlepszych linergistek w Polsce.

Anita Petryszyn-Dopierała jest założycielką Międzynarodowego Centrum Szkoleniowego Makijażu Permanentnego. Przez wiele lat praktycznego wykonywania zawodu zdobyła uznanie zarówno w Polsce jak i na świecie jako wybitna specjalistka. Jest wybitnym praktykiem, ambitnym szkoleniowcem i członkinią Jury Mistrzostw Polski. Anita to ogromnie doświadczona linergistka, a jednocześnie artysta plastyk i wizażystka. Osoba niesłychanie uzdolnioną z doskonałym wyczuciem barw, kompozycji i ponad 20 letnim doświadczeniem w malowaniu portretów.

Takie doświadczenie daje Ci pewność idealnie dobranych kolorów i niespotykanej precyzji, perfekcyjnej kompozycji i proporcji, a w efekcie niebywale naturalnego efektu GWARANTUJĄCEGO Twoje zadowolenie.

Pracujemy tylko na sprawdzonych uznanych w świecie produktach. Bazujemy na markach Long Time Liner, Purebeau oraz Biomedica Permanent Solution

W 2015 roku opracowaliśmy naszą autorską metodę makijażu permanentnego. Metoda SOFT znajduje coraz większą rzeszę zwolenników, dzięki czemu możemy się pochwalić dziesiątkami wykonanych tą metodą makijaży. Jako jedyni na świecie połączyliśmy wiele metod w jedną dodając sekretne elementy gwarantujące spektakularny efekt NATURALNIE wyglądającego makijażu permanentnego.

 

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Brak możliwości komentowania