Jacuzzi®

#sauna sucha Zielona Góra

Są minibaseny imitujące Jacuzzi i jest Jacuzzi®

Pozwól sobie na chwilę relaksu w oryginalnym Jacuzzi®

Po ciężkim dniu pracy nie ma nic bardziej komfortowego i wygodnego jak seans w oryginalnym Jacuzzi®. Z dala od presji, natłoku obowiązków i stresów dnia codziennego możesz w warunkach upojnego relaksu spędzić czas z bliskimi Ci osobami. Spędzenie tego czasu z rodziną, znajomymi, a może po prostu tylko we dwoje pomoże docenić wszystkie te małe rzeczy, które są na prawdę ważne, a które tak łatwo unikają nam w codziennej rutynie.

jacuzzi zielona góraW intymnej atmosferze, przy blasku świec pod "gwieździstym niebem" ekskluzywne dysze o opatentowanym kształcie i rozmieszczeniu rozmasują obolałe mięśnie i bolące stawy. Twoje ciało i umysł będą mogły odpocząć po trudach ciężkiego dnia. 3 natężenia masażu pozwolą optymalnie dopasować siłę nacisku wody i powietrza na każdą obolałą partię Twojego ciała poprawiając krążenie krwi w całym organizmie.

Jacuzzi basen Zielona GóraHydromasaż w Jacuzzi® jest bardzo elastyczny i unikalny ponieważ każda z 36 dysz umożliwia zmianę nie tylko natężenia siły masażu, ale i kierunku - tak aby optymalnie dopasować masaż do Twoich potrzeb.

jacuzzi_czysta_wodaTylko oryginalne Jacuzzi® może pochwalić się aż 4 jednoczesnymi systemami oczyszczania wody. Chemiczna, poprzez filtr kadridżowy, filtr piaskowy oraz opatentowaną technologią dezynfekcji UV ClearRay ™. Dzięki temu mamy pewność że woda w naszym Jacuzzi® jest nie tylko czysta, ale i bezpieczna dla odwiedzających nas klientów. Woda jest ponadto na bieżąco badana chemicznie i bakteriologicznie oraz wymieniama ponad 50 razy częściej niż na basenach publicznych i basenach SPA w takich obiektach.

Polecamy również:

Sauna IR

sauna IR Infrared Zielona Góra

Sauna parowa

sauna parowa Zielona Góra

Sauna sucha

#sauna Zielona Góra

Hammam

Hammam Zielona Góra Zabiegi na ciało

FacebookTwitterGoogle+Podziel się

Brak możliwości komentowania